Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Omalovánky

Děti už 14 dní nemají školu a je dosti těžké jim každodenně vymýšlet aktivity, především když někteří rodiče chodí do práce. Nějaký čas sice zaberou úkoly a domácí práce, rádi společně vaříme a pečeme, hrajeme karty, staráme se o zvířátka. Přesto když se na netu objeví nápady na další činnosti, srdce zaplesá, že by to mohlo být to pravé pro ty naše ratolesti :o)

A tak i Kerásek přichází "se svou troškou do mlýna" a nabízí několik obrázků od naší malířky Veroniky Křivské Pižlové k dobarvení. Plemena psů záměrně nejsou popsána. Takže zkuste nejen vybarvovat, ale i hádat plemeno psa, koně a další zvířátko.

Na Facebooku jsme vyhlásili soutěž, kde s vybarveným obrázkem můžete vyhrát klíčenku s pejskem, koněm či papouškem dle vlastního výběru. 

Kresby naší malířky se objevují nejen na plechových dózách, ale i na plastových svačinových boxech neobsahujících ftaláty. Kraftové sáčky s opakovaným ZIP zavíráním skvěle poslouží k uložení oříšků, sušeného ovoce i pamlsků pro zvířátka. Pokud chcete svého pejska potěšit jen tak či se poohlížíte po dárku k narozeninám, můžete mu u Keráska vybrat domácky pečené sušenky.

 

perokresba psaperokresba psa
perokresba psaperokresba psa
perokresba psaperokresba psa
perokresba psaperokresba psa
perokresba psaperokresba psa
perokresba hlodavceperokresba ponyho

 

 

Hodně zábavy při vybarvování

přeje Kerásek

Kerásek

 

Výborné jablečné trubičky najdete v dalším článku na mém blogu.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Originální dózy na dárky, sladkosti i bižuterii

Nadchla mě myšlenka nakreslit typické představitele jednotlivých plemen psů (mých kolegů) a natisknout je na plechové dózy, které jsou praktickým dárkem.

Spojil jsem se s českou malířkou Veronikou Pižlovou-Křivskou. Veronika pečlivě kreslí různá plemena psů. Každou kresbu konzultuje s chovateli daného plemene.

Ročně se naše nabídka rozroste o 10-20 plemen psů. Věřím, že tím uděláme radost mnoha majitelům čtyřnohých miláčků.


 

Užitečné informace
Fanděte nám

Potřebujete poradit?
Copyright © 2012 - 2022 KERASEK.cz • Na UX & Web Design je tu Lukáš Dubina
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz