Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Naše malířka

Veronika Křivská Pižlová

Je na čase představit vám naši malířku. Přestože Veronika stojí v pozadí, je hodně důležitým členem týmu. Bez jejích obrázků by nemohl fungovat Keráskův e-shop. Sice mám plno nápadů a konkrétní plemena i jejich barevné varianty malířce zadávám já. Ale Veronika je právě ta, co udělá ten první zásadní krok - načrtne požadované zvíře, z něhož po konzultacích s chovateli po 3-5 týdnech vyjde výsledný produkt - např. dóza s plemenem psa

Veronika Křivská Pižlová

 

Napsali v novinách

V MFC Hlinsko zahájila začátek roku 2019 velkou samostatnou výstavou své tvorby. Při této příležitosti o sobě novinám prozradila:

"Narodila jsem se v městečku Hlinsku. Téměř po celou dobu školní docházky jsem navštěvovala Lidovou školu umění, kde jsem se učila výtvarným technikám pod vedením malíře, kreslíře a ilustrátora pana Jiřího Vaňka. Pořízení mého prvního pejska v roce 1992, mě inspirovalo k intenzivnější tvorbě obrázků se zvířecí tématikou. Toto období završilo několik výstav mých obrázků v Praze v letech 1998 až 2003. Později mne oslovila také témata obrazů starých měst, zátiší, portrétů, ale i obrázky fantazijní a snové. V dalších letech jsem se zúčastnila několika výstav spolu s dalšími autory. Mezi roky 2008 až 2015 jsem výtvarnou tvorbu omezila, jelikož jsem se věnovala dětem a později studiu na vysoké škole. Začátek roku 2019 jsem zahájila velkou samostatnou výstavou svojí tvorby v MFC Hlinsko.
Podílela jsem se na mnoha zajímavých projektech a tak moje obrázky slouží i jako podklad pro samolepky, či jako výšivky na trička, dělala kolekci obrázků starých měst pro firmu, moje obrázky se objevovaly na diplomech různých výstav, nebo jako ilustrace v časopisech či novinách, putovaly i do zahraničí. Některé moje ukázky tvorby můžete shlédnout na stránkách www.obrazyzvirat.ic.cz."

 

Úplně první zakázka

Na doporučení pejskařů jsem se v roce 1999 obrátil na Veroniku, aby mi podle jedné horší fotografie nakreslila naši první boxerku jménem Brenda Askalona, jak stojí na kamenech v jedné říčce na Šumavě. Byla to olejomalba a moc se povedla. 

Dalším nakresleným psem byla boxerka Aura Bretorri a po té loga chovatelské stanice Bretorri nebo Ateliéru Bretorri, kde se na kolovrátku spřádá psí srst.

Aura Bretorri

 

Začátek spolupráce

Když jsem na podzim roku 2012 zvažoval, kdo pro by pro náš e-shop mohl kreslit typické představitele jednotlivých plemen psů, bez dlouhého přemýšlení jsem se obrátil na Veroniku. Prvními plemeny psů byli v černobílém provedení francouzský buldoček, mops, kavalír či boxer. V barevném provedené pak čivavy, číňani, jorkšír či bígl.

boxeřijorkšírek

 

Prvním jiným zvířetem kromě plemen psů byl fríský kůň a pak hned britská kočka. Koncem roku 2018 přibyly do naší "rodinky" andulky coby zástupci ptactva a pak králíci zastupující hlodavce. 

V září 2019 uběhlo 7 let spolupráce s Veronikou na e-shopu kerasek.cz. A patří jí velké díky za trpělivost, pečlivost, vstřícnost a profesionalitu, se kterou k tomuto projektu přistupuje :o) 

 

Pěkný den přeje všem

haf haf Kerásek

kerásek.cz

 

 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Originální dózy na dárky, sladkosti i bižuterii

Nadchla mě myšlenka nakreslit typické představitele jednotlivých plemen psů (mých kolegů) a natisknout je na plechové dózy, které jsou praktickým dárkem.

Spojil jsem se s českou malířkou Veronikou Pižlovou-Křivskou. Veronika pečlivě kreslí různá plemena psů. Každou kresbu konzultuje s chovateli daného plemene.

A protože se na mne obrátili i milovníci ostatních zvířátek, pustila se Veronika i do kreseb koček, koní, papoušků, hlodavců a plazů.

Ročně se naše nabídka rozroste o 10-20 kreseb psů a ostatních zvířat. Věřím, že tím uděláme radost mnoha majitelům čtyřnohých miláčků.


 

Užitečné informace
Fanděte nám

Potřebujete poradit?
Copyright © 2012 - 2023 KERASEK.cz • Na UX & Web Design je tu Lukáš Dubina
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz