Využíváme cookies, abychom vám mohli poskytnout lepší prožitek z nakupování.

Nevíte si rady? Ozvěte se

Ludmila Janečková
Plechové dozy KERASEK
info(a)kerasek.cz

Akce a slevy

NOVINKY

arr3NOVINKY* 1.8.2018 nová plemena na plastových svačinových boxech *24.5.2018 Dne 25.5.2018 vstoupí v... arr3Co plánujeme?Již brzy rozšířím nabídku tvarů a velikostí plechových dóz s potisky plemen psů, fríského koně,...

 

 

 

 


O nás
O nás

Jak to začalo

Nejen na českém trhu se najde velké množství zboží s vyobrazením různých plemen psů. Bohužel některé obrázky připomínají dané plemeno jen velmi vzdáleně a ve většině případů se jedná o nejrozšířenější plemena psů jako jsou čivavy, mopsi, němečtí ovčáci, retrívři apod.

Jen ojediněle naleznete méně známá nebo dokonce národní plemena (např. lvíček, king Charles španěl, československý vlčák, chodský pes, ...). Proto mne nadchla myšlenka nakreslit typické představitele jednotlivých plemen psů a natisknout je na plechové dózy, které jsou praktickým dárkem.

Navrhujeme, kreslíme

Spojil jsem se s českou malířkou Veronikou Pižlovou-Křivskou, od které moje panička již několik kreseb psů měla. Na podzim roku 2012 jsem našim zákazníkům nabídl první dozy s potiskem černobílé kresby francouzského buldočka, mopse, kavalíra, boxera a barevné kresby čivav, čínských chocholatých psů, jorkšírského teriéra a bígla.

Na základě podnětů od našich zákazníků jsem z nízkých doz (typ Iwet) přešel na vysoké s víčkem na pantíky (typ Brenda). Další plemena pro mne Veronika pečlivě kreslí a následně konzultuje s chovateli v takovém pořadí, jak je o ně zájem. Ročně se naše nabídka rozroste o 10-20 plemen psů.

Cíle

Počet necelých 400 uznaných plemen psů je sice vysoké číslo, ale mým cílem je se k tomuto číslu co nejdříve přiblížit. A já Kerásek, věřím, že tím udělám radost mnoha majitelům psů. Na podzim roku 2017 jsem ukončil tisk kreseb přímo na dozu a z několika praktických důvodů přešel na tisk kreseb na kvalitní laminovanou samolepku.

 

Váš KERASEK