Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

SVAČINOVÉ BOXY

Nehodí se plechovka? Vyberte si plast!

Samolepky s natištěnými psy mi umožnily uskutečnit další z mých nápadů smile

Všechna ta naše plemena psůjednoho koně a dvou koček nabízím i na plastových svačinových boxech. Jen to bude chvilku trvat, než vše nafotím.

Do dětských aktovek a batohů se plechové dózy ukázaly jako ne moc vhodné. Nebyly totiž dostatečné odolené proti otevření, občasnému mírnému zdeformování a poškrábání obrázku. Moc by mne zajímalo, co ti naši kluci s těmi aktovkami provádí ...

Plastový box má oproti plechovému několik výhod. Ať už to je zavírání, či obrázek psa natištěný ne přímo na boxu, ale na silně lepivé samolepce opatřené matným laminováním. Nebo lepším tvarem, či velikostí. 

Krabičky mají široké využití. Posuďte sami dle několika přiložených fotografií. Box s nakrájenou bábovkou, či perníčkem a sušenkami. Dále pak box se svačinkou na výlet, do práce či do školy. Box dobře poslouží k uložení bižuterie, výtvarným pomůckám či materiálu. Další využití ještě nafotím.

   

   

   

 

Váš Kerásek

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Originální dózy na dárky, sladkosti i bižuterii

Nadchla mě myšlenka nakreslit typické představitele jednotlivých plemen psů (mých kolegů) a natisknout je na plechové dózy, které jsou praktickým dárkem.

Spojil jsem se s českou malířkou Veronikou Pižlovou-Křivskou. Veronika pečlivě kreslí různá plemena psů. Každou kresbu konzultuje s chovateli daného plemene.

A protože se na mne obrátili i milovníci ostatních zvířátek, pustila se Veronika i do kreseb koček, koní, papoušků, hlodavců a plazů.

Ročně se naše nabídka rozroste o 10-20 kreseb psů a ostatních zvířat. Věřím, že tím uděláme radost mnoha majitelům čtyřnohých miláčků.


 

Užitečné informace
Fanděte nám

Potřebujete poradit?
Copyright © 2012 - 2023 KERASEK.cz • Na UX & Web Design je tu Lukáš Dubina
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz