Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Psí den s Liškou 2018

Fajn akce při skvělém počasí

Dne 28. dubna 2018 uspořádal zapsaný spolek Psí domov u Lišky charitativní akci s názvem "Psí den s liškou". Spolek se zabývá péčí o opuštěné, toulavé a týrané pejsky. 

 

Podpora sponzorů

Kerasek.cz nesměl na této akci coby sponzor chybět. Obdivuhodná účast 107 pejsků se přeci musí podpořit a ocenit! Keráskovo plechové dózy s potiskem psů našly uplatnění u nových majitelů.

Kerasek

Přehled sponzorů akce

 

Výstava není jen o kráse

Při vystavování pejsků s průkazem původu i bez něj nehrála roli jen krása nebo-li exteriér, ale i kondice pejska. V neposlední řadě pak také vztah mezi pánečkem a jeho 4nohým kamarádem. Při tréninku na výstavu můžete využít plastové boxíky na pamlsky, Kerasek.cz je nabízí v 6 barevných variantách.

irský vlkodav

Nejkrásnější pejsek s PP - fenka irského vlkodava Azira

 

Další aktivity

Pro odpolední program byly připraveny další akce jako Dítě a pes, Nejlepší maska, Psí pár nebo Pejsek šikula. V těchto kategoriích našly uplatnění Keráskovo dárky - v celofánu pečlivě zabalené magnetky s bločkem.

 

Prima nápad

Matriální sbírka různých potřebných věcí, jako jsou granule, konzervy, pelíšky, vodítka i hračky se pejskům v nouzi také velmi hodí. Součástí akce byl i bleší trh, kde se prodávaly věci darované. 

 

Organizátoři vás příští rok v Malínkách (okr. Vyškov) rádi uvidí.

 

Váš Kerásek

Haf

Kerásek

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Originální dózy na dárky, sladkosti i bižuterii

Nadchla mě myšlenka nakreslit typické představitele jednotlivých plemen psů (mých kolegů) a natisknout je na plechové dózy, které jsou praktickým dárkem.

Spojil jsem se s českou malířkou Veronikou Pižlovou-Křivskou. Veronika pečlivě kreslí různá plemena psů. Každou kresbu konzultuje s chovateli daného plemene.

Ročně se naše nabídka rozroste o 10-20 plemen psů. Věřím, že tím uděláme radost mnoha majitelům čtyřnohých miláčků.


 

Užitečné informace
Fanděte nám

Potřebujete poradit?
Copyright © 2012 - 2022 KERASEK.cz • Na UX & Web Design je tu Lukáš Dubina
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz