Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Péče o dózy a boxy

Jak je to s mytím?

plechovým dózám, svačinovým boxům, ani samolepkám nevadí ruční mytí v teplé vodě běžným prostředkem na nádobí. Plechovou dózu nenechávejte dlouho ve vodě, tu jen opláchněte a ihned utřete do sucha. 

Samolepka je kvalitní a mám vyzkoušeno, že občasné mytí v myčce jí neuškodí, pokud je nalepena na plastovém boxu. Prostředky na mytí nádobí v myčce jsou přeci jen trošku agresivnější a častým mytím by mohly utrpět barvy na samolepce. Plechovou dózu nedoporučuji vůbec dávat do myčky, chemie může způsobit korozi plechu. 

sušenky v dóze

 

Samolepky na dózách a boxech

při lepení samolepek velmi kvalitním lepidlem se stává, že lepidlo zůstane podél okrajů samolepky a přichycují se na něj nečistoty. Lepidlo i s nečistotami odstraníte technickým benzínem, který v malém množství nalijte na bavlněný hadřík, nebo třeba vatu. Technický benzín lepidlo i nečistoty rozpustí, ale samolepce nebo dóze neuškodí.

box se psemčištění boxučistá dóza

 

box se psemčištění dózyčistá dóza

 

Na procházky či výlety se vám do dózy budou hodit ručně upečené sušenky z ovesných vloček, recept najdete ZDE.

 

Váš Kerásek, haf, haf

Kerásek

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Originální dózy na dárky, sladkosti i bižuterii

Nadchla mě myšlenka nakreslit typické představitele jednotlivých plemen psů (mých kolegů) a natisknout je na plechové dózy, které jsou praktickým dárkem.

Spojil jsem se s českou malířkou Veronikou Pižlovou-Křivskou. Veronika pečlivě kreslí různá plemena psů. Každou kresbu konzultuje s chovateli daného plemene.

A protože se na mne obrátili i milovníci ostatních zvířátek, pustila se Veronika i do kreseb koček, koní, papoušků, hlodavců a plazů.

Ročně se naše nabídka rozroste o 10-20 kreseb psů a ostatních zvířat. Věřím, že tím uděláme radost mnoha majitelům čtyřnohých miláčků.


 

Užitečné informace
Fanděte nám

Potřebujete poradit?
Copyright © 2012 - 2023 KERASEK.cz • Na UX & Web Design je tu Lukáš Dubina
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz