Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Kartičky

dózy se psy a dárkem

Do nedávna naši zákazníci dostávali ve svých balíčcích (kromě zboží a dárečku) jen informační papírek, že fakturu netisknu, protože ji máte přiloženou v info mailu, že jsem odeslal balík. Štítek s mými kontakty je sice uveden na balíku, ale ten většinou zlikvidujete.

box se psem a dárkem

A tak aby vám zůstal na mne kontakt, nechal jsem u Janykke vytisknout takovéto krásné kartičky, kde budete mít pěkně všechny informace pohromadě. A musím říct, že to byla pekelně těžká práce si z nabídky autorských kreseb u Janykke vybrat, má totiž mnoho krásných vzorů.

 

Kromě různých kontaktů budete i vědět, kdo balíček tak pečlivě zabalil :o)

 

Na fotkách je kromě plechových dóz a svačinových boxů vidět i papírový ZIP sáček, který přidávám do balíčku jako dárek. Je to ideální obal na sypké či drobné potraviny (oříšky, semínka, lupínky ...) do práce, na výlety i tréninky. 

dóza se psem a dárkem

 

Další zajímavý článek na Blogu bude o nových kartičkách pro oslavence.

Pěkný den

Váš Kerásek, haf, haf

maskot Kerásek

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Originální dózy na dárky, sladkosti i bižuterii

Nadchla mě myšlenka nakreslit typické představitele jednotlivých plemen psů (mých kolegů) a natisknout je na plechové dózy, které jsou praktickým dárkem.

Spojil jsem se s českou malířkou Veronikou Pižlovou-Křivskou. Veronika pečlivě kreslí různá plemena psů. Každou kresbu konzultuje s chovateli daného plemene.

A protože se na mne obrátili i milovníci ostatních zvířátek, pustila se Veronika i do kreseb koček, koní, papoušků, hlodavců a plazů.

Ročně se naše nabídka rozroste o 10-20 kreseb psů a ostatních zvířat. Věřím, že tím uděláme radost mnoha majitelům čtyřnohých miláčků.


 

Užitečné informace
Fanděte nám

Potřebujete poradit?
Copyright © 2012 - 2023 KERASEK.cz • Na UX & Web Design je tu Lukáš Dubina
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz