Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Plemena psů
  3. Plastové boxy se psy
  4. Plastový box velký s kníračem

Plastový box velký s kníračem

objem 2,4 l

Větší plastový box s potiskem knírače. Je vhodný k uložení nejen velké svačiny či oběda, ale i dalších potravin. Jako např. sušeného ovoce a oříšků, s... celý popis
Dostupnost
ihned
barva boxu / dózy
175,00 Kč
144,63 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:60581
Tvar:obdélníková
Velikost:215 x 157 x 71 mm
Výrobce:No name
Kompletní specifikace

Větší plastový box s potiskem knírače. Je vhodný k uložení nejen velké svačiny či oběda, ale i dalších potravin. Jako např. sušeného ovoce a oříšků, sušenek a jiných dobrot. Svou velikostí je vhodný pro studenty do školy, či pro rodinu na výlet.

Pro pejsky na pamlsky.

Svačinový box je vyroben z nezávadného plastu. Víčko je na pantíky. Knírač je natištěn na velmi kvalitní čiré samolepce s matnou laminací. 

Box nabízím pouze v oranžové barvě.

 

 

Zboží zařazeno v kategoriích

Originální dózy na dárky, sladkosti i bižuterii

Nadchla mě myšlenka nakreslit typické představitele jednotlivých plemen psů (mých kolegů) a natisknout je na plechové dózy, které jsou praktickým dárkem.

Spojil jsem se s českou malířkou Veronikou Pižlovou-Křivskou. Veronika pečlivě kreslí různá plemena psů. Každou kresbu konzultuje s chovateli daného plemene.

A protože se na mne obrátili i milovníci ostatních zvířátek, pustila se Veronika i do kreseb koček, koní, papoušků, hlodavců a plazů.

Ročně se naše nabídka rozroste o 10-20 kreseb psů a ostatních zvířat. Věřím, že tím uděláme radost mnoha majitelům čtyřnohých miláčků.


 

Užitečné informace
Fanděte nám

Potřebujete poradit?
Copyright © 2012 - 2023 KERASEK.cz • Na UX & Web Design je tu Lukáš Dubina
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz